• Contacteer ons
  • Image storefront

    Team

    Zaakvoerder
    catherine@rodrigues.be
    09 348 21 36

    Catherine

    Zaakvoerder
    Zaakvoerder
    matthieu@rodrigues.be
    0477 39 29 72

    Matthieu

    Zaakvoerder
    Zaakvoerder
    manuel@rodrigues.be
    0474 62 54 18

    Manuel

    Zaakvoerder
    Administratie
    leen@rodriguestegels.be
    09 348 21 36

    Leen

    Administratie
    Verkoop
    toonzaal@rodriguestegels.be
    09 348 21 36

    Dorien

    Verkoop
    Verkoop
    sales@rodrigues.be
    0492 08 63 41

    Tony

    Verkoop
    Besteldienst
    cecile@rodriguestegels.be
    09 348 21 36

    Cecile

    Besteldienst
    Facturatie
    katrienvdd@rodriguestegels.be
    09 348 21 36

    Katrien

    Facturatie
    Planning
    roald@rodriguestegels.be
    09 348 21 36

    Roald

    Planning

    Dirk

    Magazijn
    Chauffeur

    Marc

    Chauffeur

    Meer weten over ons?

    Geïnteresseerd in een samenwerking met Rodrigues?
    Kom eens langs in onze ruime showroom of neem contact op. Wij helpen u graag verder.
    Onze aanpak

    Aanpak

    We ontvangen u in onze showroom, luisteren naar uw verhaal en werken samen een voorstel op maat uit. We adviseren u in materiaalkeuze en komen ter plaatse indien nodig. Onze materialen importeren wij grotendeels zelf waardoor we steeds een scherpe prijs-kwaliteitsverhouding kunnen aanbieden. Zowel voor de professionele als particuliere klant.
    Onze historiek

    Historiek

    Al 4 generaties loopt prijs-kwaliteit en service als een rode draad door Rodrigues. Wat ooit begon als een bedrijf in bouwmaterialen, ontwikkelde zich snel tot een importeur en verkoper van verfijnde en hoog kwalitatieve Italiaanse tegels. Vandaag is het assortiment Italiaanse tegels uitgebreid met producten uit heel Europa alsook laminaat en parket. Altijd inclusief professioneel advies. Dagelijks staat er een sterk team tot uw dienst voor professioneel advies.